Op naar Belgisch schaakkampioenschap!

Met een opkomst van 26 schaakploegen uit het middelbaar onderwijs, werd er op zondag 21 januari gestreden voor de titel van Vlaams kampioen schoolschaak in Turnhout.  Onze school leverde de enige twee Limburgse deelnemers voor het tornooi.


Negen ronden lang werd er in ploegen van vier personen geschaakt om tenslotte rond 17:30 te horen dat onze eerste ploeg en zéér knappe 10e plaats behaalde (en is bijgevolg geplaatst voor het Belgisch kampioenschap), de tweede ploeg haalde een verdienstelijke 20e plaats.  Gezien de meerderheid van onze spelers nog in de eerste graad zit, is dit beloftevol voor de toekomst.


Proficiat Maura, Quinten, Vic, Troy, Thorben, Sander, Jef en Fausto voor jullie deelname en prestatie!


Sint-Hubertus maakt deel uit van de WICO scholengemeenschap